Wstrzymywanie wytrysku

Wielu mężczyzn zastanawia się jak powstrzymać szybki wytrysk, aby mieć dłuższy stosunek seksualny. Problem przedwczesnego wytrysku jest coraz bardziej powszechny bo coraz większa ilość panów ma z tym problem. Kłopotliwa i frustrująca sytuacja jest dla mężczyzny szczególnie wtedy, gdy ma męski ejakulacje jeszcze zanim rozpocznie stosunek, albo na samym początku w ciągu dwóch minut. Zanim rozpoczniemy leczenie powinniśmy zastanowić się co tak naprawdę powoduje, że mamy wcześniej wytrysk. Czasem mogą to być złe przyzwyczajenia z przeszłości, częste masturbacje, stosunki przerywane, zmiana partnerek. Powodem przedwczesnego wytrysku może być też strach mężczyzny przed tym, że kobieta zajdzie w ciąże mimo że on tego nie chce.

Przyczyny wczesnego wytrysku można podzielić na fizyczne i psychiczne. Tych drugich nie zaleczy się tylko kremami, żelami czy tabletkami. Czasem gdy sami nie potrafimy nauczyć powstrzymywania wytrysku powinniśmy wybrać się do seksuologa po odpowiednie środki na ten problem. Są jeszcze specjalne ćwiczenia na wstrzymywanie wytrysku, które mogą Ci pomóc. Metoda nazywania się APE. Warunkiem, aby przyniosła rezultaty jest regularność w ich wykonywaniu. Te ćwiczenia może wykonywać sam mężczyzna lub razem z partnerką.

Czasami na wstrzymywanie ejakulacji pomaga rozluźnienie a nawet masturbacja czy na przykład lampka wina przed pójściem do łóżka. Te sposoby pomagają opanować stres, który jest główną przyczyną wczesnego wytrysku. Można też wypróbować żeli, kremów albo prezerwatyw ze środkiem znieczulającym. Czasem to pomaga a szczególnie u panów , którzy maja nadwrażliwość żołędzi członka i to jest powodem ich problemu. Na rynku jest również coraz więcej środków doustnych na powstrzymywanie męskiego orgazmu. Należy je jednak stosować ostrożnie, aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu i dawkować według zaleceń na ulotce albo lekarza. Wstrzymywanie wytrysku jest istotne, aby mężczyzna, mógł cieszyć się udanym życiem seksualnym. Dla niego szczególnie seks oraz uszczęśliwienie partnerki są istotne Nie oczekuj jednak efektów leczenie szybkiego wytrysku szybko i nie rób nic na silę bo wtedy może być tylko odwrotnie.

A tu są skuteczne środki (żele i tabletki) opóźniające wytrysk

Brak opinii. Dodaj swoją bądź pierwszy(a)!

Dodaj opinię

CAPTCHA

Uwagi techniczne: Bez HTML. Biale spacje sa zachowane.


Sposób na zbyt szybką ejakulację Pozbądź się problemu - sprawdź skuteczne rozwiązanie »