Sposoby na przedwczesny wytrysk

Można mówić o tym, że mamy problemy z przedwczesnym wytryskiem, jeżeli nasze współżycie trwa krócej niż dwie minuty. Szybko następujący orgazm jest normalny u mężczyzny jeżeli długo nie kochał się z kobietą jednak jeżeli ta dolegliwość trwa dłuższy czas trzeba szukać sposobów na jej rozwiązanie. Nie można tego traktować pobłażliwie, aby nie doszło do załamania, depresji i pogorszenia stanu zdrowia.

Jest dużo sposobów na opóźnienie za szybkiego wytrysku. Głównie chodzi tutaj o wyrobienie u mężczyzny nowego odruchu związanego z wytryskiem co będzie zadowalało jego partnerkę.

Jeżeli nie chcesz mieć wczesnego wytrysku możesz spróbować wypijać przed stosunkiem płciowym trochę alkoholu. Możesz również korzystać z większej liczby prezerwatyw lub jednej, która będzie nasączona środkiem znieczulającym. Jeżeli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem możesz zdecydować się na iniekcje ze środków znieczulających albo kremy znieczulające miejscowo. Jednym ze sposobów pomocnych, aby przedłużyć stosunek może być również koncentrowanie się podczas stosunku na sprawach nie związanych z nim, myślenie o przykrych sprawach, problemach. Niekiedy mężczyznom pomaga przy problemie z szybkim wytryskiem masturbowanie się jako sposób na pozbycia się napięcia. Są również różne inne sposoby i leki na przedwczesny wytrysk. Jeżeli masz problem z wczesną ejakulacją powinieneś go leczyć dla własnego lepszego samopoczucia oraz poprawy jakości Twojego życia seksualnego. Podczas leczenie szybkiej ejakulacji Ty sam musisz zdecydować jaki sposób na przedwczesny wytrysk jest dla Ciebie najlepszy i który działa najlepiej, ponieważ każdy człowiek jest inny. Sposobami na wczesny męski orgazm są też różne kremy oraz środki farmaceutyczne.

Innymi sposobami na przedwczesny wytrysk są metody opracowane przed Mastersa i Johnsona.

Za krótki seks może być spowodowany złym podejściem mężczyzny do spraw z nim związanych, złymi nawykami „szybkiego numerku” z przeszłości albo zwyczajnie chorobami czy nadwrażliwym prąciem. Każda z tych przyczyn ma swój sposób rozwiązania dlatego lekarz seksuolog musi mieć bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jednym ze sposobów na dłuższy stosunek seksualny jest stosowanie prezerwatyw ze środkiem znieczulającym. To pozwala, aby mężczyzna dłużej mógł cieszyć się bliskością ze swoją partnerką. Nie wszyscy mężczyźni jednak lubią stosować prezerwatywy, dlatego inną możliwością są tabletki albo żele czy kremy. Jeżeli stosujemy jako sposób na przedwczesny wytrysk, żele czy kremy pamiętajmy, aby wszystko stosować w granicach rozsądku, aby nie doprowadzić do problemu braku wytrysku i dalszych kłopotów ze zdrowiem.

Na szczęście jest kilka sposobów na przedwczesny wytrysk, dlatego nie trzeba się martwić tylko zacząć je wypróbowywać. Jeżeli spróbujesz kilku sposobów na za szybki wytrysk i nie przyniosą skutków zawsze masz możliwość zasięgnięcia porady u lekarza seksuologa. Dobrze jest również jeżeli partnerka mężczyzny z przedwczesnym wytryskiem okaże zrozumienie i będzie się starała mu pomóc w rozwiązaniu problemu. Jednym ze sposobów na przedwczesny wytrysk są ćwiczenia metodą APE. Jeszcze innym rozwiązaniem na problem wczesnego wytrysku jest metoda ucisku wymyślona przez naukowców Mastersa i Johnsona. Długość naszego współżycia i pozbycie się problemów z wczesnym męskim orgazmem może poprawić codzienne ćwiczebnie mięśni Kegla przez mężczyznę. Dokładny opis ćwiczeń, które mogą pomóc w problemie z wczesnym wytryskiem możemy przeczytać w poradniku dotyczącym tego tematu. Jeszcze jednym ze sposobów na problem z wczesnym wytryskiem jest stosunek przerywany. Dzięki temu partner ma chwilkę na to, by ostudzić emocje, uspokoić nerwy i hormony. Jeżeli żadne ze sposobów nie skutkuje należy wybrać się do lekarza. Jest wiele sposobów na przedwczesną ejakulację dlatego mężczyzna musi samodzielnie lub przy pomocy lekarza wybrać odpowiedni dla siebie.

A tu są skuteczne środki (żele i tabletki) opóźniające wytrysk

1 opinii :

1
Czy ćwiczenia APE są skuteczne na szybki wytrysk?
2015-11-25 14:19:50
Adam

Dodaj opinię

CAPTCHA

Uwagi techniczne: Bez HTML. Biale spacje sa zachowane.


Sposób na zbyt szybką ejakulację Pozbądź się problemu - sprawdź skuteczne rozwiązanie »