Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Medycyna poszukuje coraz lepszych rozwiązań by pomagać mężczyznom, którzy mają problemy seksualne z powodu przedwczesnego wytrysku. (Przykładowo: to jest skuteczne rozwiązanie).

Poszukuje się też przyczyn tej dolegliwości. Najczęściej powodem przedwczesnego wytrysku jest młody wiek i niedoświadczenie mężczyzny, który przeżywa początki życia seksualnego. Wczesna ejakulacja może być też konsekwencją masturbacji. Zdarza się, że przebyte przez mężczyznę choroby mają wpływ na szybki orgazm męski. Czasem osiągnięcie za szybkiej przyjemności podczas seksu wynika z chęci partnera do szybkiego zaspokojenia swojej potrzeby np. seks w aucie lub obawa przed wejściem do pokoju obcej osoby.

Czasem mężczyźni mają przedwczesny wytrysk kiedy zwyczajnie rzadko uprawiają seks i są przez to jeszcze bardziej podnieceni bliskością partnerki. Bywa, że do przedwczesnego wytrysku dochodzi wtedy gdy nie ma zaufania między partnerami lub kiedy facet często i szybko zmienia swoje partnerki. Jeszcze innym powodem jest obawa mężczyzny o to, czy będzie w stanie utrzymać erekcję podczas stosunku. Często facet ma przedwczesny wytrysk bo zwyczajnie jest sfrustrowany nie możliwością zaspokojenia partnerki a ona mówi o tym problemem.

Co zrobić z za wczesnym wytryskiem

Jeżeli mężczyzna chce polepszyć swój stan zdrowia i nie mieć przedwczesnego wytrysku powinien zrezygnować z używek jak papierosy, alkohol, narkotyki oraz zwolnić tempo życia w ciągłym stresie również może wpływać na to, że facet ma wczesny wtrysk. Często problem z wczesnym wytryskiem bierze się stąd, że młody mężczyzna chce szybko rozpocząć życie seksualne mimo że tak naprawdę nie jest jeszcze gotowy do kontrolowania życia seksualnego. Wtedy liczy się tylko pragnienie seksu, aby nie być prawiczkiem a nie uczucia. Potem niestety może nastąpić rozczarowanie tym, że wytrysk nastąpił za wcześnie, nie wtedy kiedy powinien. Z czasem jednak można zdobyć umiejętność panowania nas wytryskiem i życiem seksualnym jednak młody partner potrzebuje do tego czasu. Potrzebuje również możliwości poznania organizmu kobiety, uświadomienia i zrozumienia tego, że kobieta dużo wolniej niż on osiąga orgazm czyli szczyt przyjemności.

Mówi się również o takich innych przyczynach wytrysku jak narcyzm czyli negatywne podejście do kobiet, negatywne doświadczenia podczas inicjacji seksualnej, lęk zadaniowy, za rzadkie współżycia, brak świadomości u faceta, że jego wytryski są zbyt wczesne, za rzadkie współżycie, duża łatwość u facetów do podniecania się, za duża czułość żołędzi prącia u mężczyzn, problemy neurologiczne, infekcje dróg moczowych, problemy po masturbacji. U każdego faceta przyczyny za szybkiego męskiego orgazmu są różne, dlatego nie da się ich leczyć jednakowo. Czasami problemy z wczesnym wytryskiem są spowodowane młodym wiekiem i brakiem doświadczenia w życiu seksualnym i wtedy potrzeba zwyczajnie trochę czasu, aby rozpoznać potrzeby swoje i partnerki. Jeżeli jednak mężczyzna ma wczesny wytrysk przez dłuższy czas na przykład kilka miesięcy bez względu na przyczyny trzeba go leczyć.

Przedwczesny wytrysk u mężczyzny może wynikać również z zakodowanych złych nawyków, doświadczeń z przeszłości, krótkotrwałych relacji z partnerką, braku stałych związków, które mogłyby umożliwić kontrolowanie wytrysku, nawyku jak najszybszego zaspokajania swoich potrzeb. Jeszcze inną przyczyną wczesnej ejakulacji może być obawa u partnera , że się nie sprawdza w łóżku czy lęk przed ciążą .albo udawanie orgazmu przez partnerkę. Jeszcze innym powodem mogą być częste stosunki przerywane z partnerką, do których dochodziło wcześniej. Czasem do przedwczesnego wytrysku dochodzi pod wpływem leków jakie partner zażywa działających pobudzające lub chorób takich jak zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, cukrzyca, zapalenie nerwów, infekcje, nerwice. Przedwczesny wytrysk może następować również pod wpływem stresu w życiu prywatnym i zawodowym. Zdarza się również, że młody, nie doświadczony seksualnie mężczyzna nie wie o tym, że kończy stosunek seksualny zbyt wcześnie bo partnerka nie powiedziała mu o tym. Dlatego ważna jest rozmowa partnerska na temat seksu .Jeszcze inne przyczyna tego, że partner ma ejakulacje za szybko z powodu nadwrażliwości żołędzi członka lub nadpobudliwość jego nerwu sromowego Te dolegliwości mogą być spowodowane przez przebyte wcześniej choroby. Jeżeli masz problem z przedwczesnym wytryskiem nie obawiaj się i nie zwlekając zacznij leczenie.

A tu są skuteczne środki (żele i tabletki) opóźniające wytrysk

Brak opinii. Dodaj swoją bądź pierwszy(a)!

Dodaj opinię

CAPTCHA

Uwagi techniczne: Bez HTML. Biale spacje sa zachowane.


Sposób na zbyt szybką ejakulację Pozbądź się problemu - sprawdź skuteczne rozwiązanie »