Leki na przedwczesny wytrysk i przedłużenie stosunku

W aptece i w Internecie jest wiele dostępnych leków, które są na przedwczesny wytrysk i pozwalają przedłużyć stosunek. Jedne są dostępne bez recepty, a niektóre z nich można tylko kupić na receptę.

Climax Control

To tabletki, które pozwalają wydłużyć seks o nawet 30 minut. Pierwsze efekty są już widoczne po kilku dniach przyjmowania 1 tabletki dwa razy dziennie. Lek ten pozwala przywrócić równowagę poziomu serotoniny, której wahania są związane z problemem i utrzymaniem erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Dzięki przyjmowaniu tych leków serotonina wróci do właściwego poziomu. Tabletki te zostały stworzone z najwyższej jakości naturalnych składników, np. sarsaparilla, winian L-karnityny oraz tribulus terrestris. Można je kupić na stronie producenta.

Priligy

Priligy to tabletki, które mają za zadanie leczyć przedwczesny wytrysk u mężczyzn pomiędzy 18. a 64. rokiem życia. Wystarczy stosować ten lek 1 do 3 godzin przed podjęciem aktywności seksualnej. Priligy to lek, który jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, a to oznacza, że dochodzi do zwolnienia absorpcji serotoniny, a dzięki temu zostaje usprawniona komunikacja pomiędzy komórkami. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie większej kontroli nad impulsami, które powodują wytrysk. Powoduje przedłużenie stosunku seksualnego o nawet 200 – 300%. Substancją czynną jest dapoksetyna. Więcej o priligy "

Permem King

Posiada wysokiej jakości składniki roślinne, które wspomagają naturalny proces wywoływania erekcji. Zwierają żeń-szeń, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję, buzdyganek naziemny, który poprawia sprawność seksualną, L-arginina, która jest neuroprzekaźnikiem tlenku azotu.

Vigrax

Vigrax to w 100% naturalny lek, który korzystnie wpływa na poprawę stosunku. Poprawia nie tylko erekcję, ale również libido i niweluje impotencję. Lek ten zwiększa ochotę na seks, sprawia, że doznania podczas zbliżenia są przyjemniejsze oraz intensywniejsze.

Braveran

Braveran to tabletki, które pomagają wywołać i wzmocnić erekcję. Tabletki te w swoim składzie zawierają m.in. dawkę naturalnych wyciągów i substancji, które występują naturalnie w organizmie człowieka, np. dawkę L-argininy, szafran, selen oraz cynk. Braveran pomaga poprawić jakość życia intymnego oraz intensywność doznań.

Sildenafil Actavis

Jest to lek stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu. Przywraca poczucie męskości w zaledwie tylko 30 minut. Aktywnym składnikiem jest tutaj sildenafil citrate. Dzięki tym tabletkom można szybko przywrócić sprawność seksualną. Działanie tego leku polega na wzmocnieniu rozkurczu naczyń krwionośnych, a to powoduje, że zwiększa się przepływ krwi w penisie w czasie stymulacji seksualnej.

Orgasm Control

Orgasm Control to tabletki, które w swoim składzie zawierają połączenie trzynastu ziół z zestawem witamin i minerałów. Wpływa na przedłużenie aktu seksualnego oraz jednocześnie pobudza i normalizuje mechanizmy, które są odpowiedzialne za erekcję.

Liderin

Liderin to suplement diety dla mężczyzn, który ma na celu uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na sprawność seksualną. Zawiera m.in. żeń-szeń, który poprawia możliwości seksualne, wspomaga wywołanie i wzmocnienie erekcji, a także podnosi satysfakcję z odczuwanych doznań.

Olimp Erekton

Tabletki te zawierają specjalnie wyselekcjonowane naturalne substancje roślinne, które korzystnie wpływają na pobudzenie stref erogennych, a także zwiększają potencję i wydłużają czas stosunku płciowego. W ich składzie można znaleźć m.in. chlorowodorek estru etylowego L-argininy, ekstrakt guarany, ekstrakt kozieradki pospolitej, ekstrakt z korzenia Maca.

Erotic dla mężczyzn

W swoim składzie zawiera kompozycję ziół, np. rozmaryn, mniszek lekarski, korzeń żeń-szenia, które powodują przekrwienie narządów w obrębie miednicy (głównie narządów płciowych), a dzieki temu dochodzi do zwiększenia pobudliwości seksualnej.

A tu są skuteczne środki (żele i tabletki) opóźniające wytrysk

Brak opinii. Dodaj swoją bądź pierwszy(a)!

Dodaj opinię

CAPTCHA

Uwagi techniczne: Bez HTML. Biale spacje sa zachowane.


Sposób na zbyt szybką ejakulację Pozbądź się problemu - sprawdź skuteczne rozwiązanie »