Leczenie przedwczesnego wytrysku

Przedwczesny wytrysk dotyczy wielu mężczyzn, ale na szczęście medycyna znajduje obecnie coraz więcej sposobów na jego leczenie. Często dla faceta jest to drażliwy problem i nie chce o tym rozmawiać ze swoją partnerką. Jest to wielki błąd, ponieważ mogłoby to sprawić, że część napięcia z niego opadnie i będzie miał kogoś kto pomoże mu szukać pomysłów na rozwiązanie problemu. Może to być początek dobrej drogi na pozbycie się problemów z szybkim wytryskiem. Duże znaczenie ma sfera psychiczna w leczeniu za szybkiej ejakulacji bo pod wpływem problemu mężczyzna może popaść w depresje. Jeszcze bardziej go przygnębia kiedy partnerka wyraża nie zadowolenie z życia seksualnego z powodu jego problemu. Dobrze jest, aby mężczyzna, który ma problemy w przedwczesnym wytryskiem nie miał dodatkowego stresu i problemów, które mogą tylko pogorszyć sytuacje.

Leczenie za szybkiej maksymalnej przyjemności z seksu u mężczyzny powinno przebiegać dla każdego przypadku indywidualnie ponieważ te zaburzenia mogą mieć wiele przyczyn. Począwszy od biologicznych jak np. stany zapalne narządów płciowych po schorzenia neurologiczne, psychogenne kiedy mężczyzna obawia się impotencji i negatywnej postawy kobiety wobec jego dolegliwości. Może być tak, że mężczyzna tylko w obecności jednej kobiety ma przedwczesny wytrysk. W związku z tym leczenie musi być dostosowane do mężczyzny i jego przypadku zindywidualizowane. Postaraj się, aby w trakcie leczenia przedwczesnego wytrysku nie stresować się, zdrowo odżywiać bo sposób życia też może mieć duży wpływ na zachowania seksualne. Leczenie za szybkiej ejakulacji na początku możesz zacząć sam stosując preparaty dostępne bez problemu w aptekach to znaczy prezerwatywy ze znieczulaczem (można zastosować nawet dwie w trakcie stosunku jeżeli chcesz go wydłużyć) albo kremy czy żele. Można również spróbować Tak naprawdę leczenie wytrysku zależy od tego czym jest spowodowany. Może on mieć podłoże psychologiczne lub fizyczne. Czasem zanim rozpoczniemy leczenie wytrysku trzeba znaleźć jego przyczynę. Powody fizyczne to mogą być przebyte przez mężczyznę choroby. Przedwczesny wytrysk może być spowodowany nadwrażliwością prącia czy zmianami hormonalnymi i wtedy jest on od nas nie zależny. Wtedy leczenie jest inne. Jeżeli powodem zbyt wczesnego orgazmu męskiego jest nasza psychika, złe nastawienia, zniechęcenie, lęk obawa wtedy warto porozmawiać z partnerką i zmienić swoje podejście do seksu.

Przedwczesny wytrysk - leczenie

Jeżeli zdecydujemy się na leczenie farmakologiczne przedwczesnej ejakulacji zapoznajmy się dokładnie na ulotce ze wskazówkami dotyczącymi ich dawkowania, aby nie przedawkować pod wpływem emocji i nie zniszczyć sobie zdrowia. Na ogól leki na przedwczesny wytrysk mają spowodować podniesienie poziomu serotoniny. Nie mają one jednak działania jeżeli mamy zaburzenia wzwodu dlatego trzeba poznać przyczyny problemów z wczesnym wytryskiem, aby dobrać odpowiednie leczenie. Częstym środkiem farmaceutycznym przepisywanym wśród innych na przedwczesną ejakulacje ja paroksetyna. Pamiętajmy jednak, że nie powinniśmy brać tabletek na przedwczesny wytrysk sami na własną rękę, ponieważ nie wiemy jak na nas podziałają i czy możemy je brać na przykład stosując leki na inne choroby Jeżeli nasze problemy z zza szybkim wytryskiem są spowodowane nadwrażliwością prącia albo hormonami można wspólnie z lekarzem rozważyć leczenie neurobiologiczne.

Formą leczenia przedwczesnego wytrysku może być również terapia hormonalna jednak również nie możemy stosować jej sami bez konsultacji lekarskiej. Sprawami leczenia za szybkiego osiągania maksymalnej przyjemności z seksu u mężczyzny zajmuje się lekarz seksuolog. Musimy jednak wybrać odpowiedniego dla siebie to znaczy takiego, który ma w tej dziedzinie jakieś doświadczenie. Pamiętajmy, że leczenie przedwczesnego wytrysku nie może przebiegać szybko, na siłę bo może to doprowadzić tylko do pogorszenia stanu naszego zdrowia . Dlatego konieczne jest, aby wspierał nas i prowadził nasze leczenie zaufany, doświadczony specjalista w tej dziedzinie. Warto zasięgnąć porady lekarza, aby w w wyniku leczenia nasze problemy z szybkim wytryskiem zakończyły się. Pamiętajmy, aby stosować dokładnie zalecenia podane przez lekarza, zażywać leki regularnie i nie przerywać ich. Pamiętajmy podejmując leczenie farmakologiczne przedwczesnego wytrysku, że musi minąć określony czas, aby tabletki, które przepisał na lekarz zaczęły działać, przyniosły efekty.

A tu są skuteczne środki (żele i tabletki) opóźniające wytrysk

Brak opinii. Dodaj swoją bądź pierwszy(a)!

Dodaj opinię

CAPTCHA

Uwagi techniczne: Bez HTML. Biale spacje sa zachowane.


Sposób na zbyt szybką ejakulację Pozbądź się problemu - sprawdź skuteczne rozwiązanie »